Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Relacja z otwarcia Tarasów Grabiszyńskich nowego centrum handlowego we Wrocławiu

Data: 9 czerwca

Termin do: 9 czerwca

9 czerwca 2017r., w samo południe, miała miejsce pierwsza odsłona nowego centrum handlowego znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Grabiszyńskiej i al. Hallera we Wrocławiu – Tarasów Grabiszyńskich.

W dniu otwarcia galerii handlowej przygotowano wiele ciekawych atrakcji dla małych i dużych. O 12:30 rozpoczęła się I Edycja Konkursu Międzyszkolnego „KREATYWNE TARASY – Ekokreatywni”, w której wzięły udział drużyny z pobliskich szkół podstawowych. Galeria chce zachęcić młodych ludzi do dbania o środowisko i rozwijać w nich kreatywność, dlatego uczniowie klas VI szkół podstawowych rywalizowali ze sobą w ekokonkurencjach.

Na najmłodszych czekały atrakcje w tym konkursy plastyczne z nagrodami, tor przeszkód, jenga czy robotyka. Odbył się także pokaz z dziedziny chemii, a  w księgarni Beta czytano bajki. Wśród dorosłych największą popularnością cieszył się konkurs Koszyk Zakupów, w którym można było wygrać kosze okolicznościowe ufundowane przez Piotra i Pawła. Imprezę uświetniły pokazy i warsztaty taneczne. Na scenie pojawili się tancerze z pobliskiego Domu Kultury „Bakara”, którzy zaprezentowali nam taniec klasyczny i nowoczesny.

Nikt, kto przyszedł w tym dniu do centrum handlowego Tarasy Grabiszyńskie, nie wyszedł z pustymi rękami. Przygotowano specjalne nagrody i promocje we wszystkich lokalach galerii handlowej.

 Od 9 czerwca do Państwa dyspozycji dostępne są już: Piotr i Paweł, Rossmann, KiK, Pepco, cukiernia i piekarnia Furtak, sklep mięsny Niebieszczańscy, Księgarnia Beta, InMedio, biuro podróży Babilon Travel, PZU, Fryzjer Barbara, kwiaciarnia, a także Restauracja Krawczyk. Już niebawem otworzą się nowe lokale. Bema Cafe we wtorek (13.06.2017 r.) a Pizzeria Il Tramonto w piątek (16.06.2017 r.). Już od piątku otwarty będzie również Bank PKO.


Miejsca związane z wydarzeniem

71 3712735

Beta Księgarnie

503919065

Dane kontaktowe

adrian.misiura@womak.pl

Zarządca centrum handlowego

Tarasy Grabiszyńskie

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00-21:00

niedziela – wybrane lokale
10:00-20:00