Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Daję głowę dla Patrycji

akcja charytatywna w Tarasach Grabiszyńskich

Data: 24 września

W niedzielę, 24 września, w Tarasach Grabiszyńskich na skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Hallera, odbyło się kolejne spotkanie ludzi dobrej woli. Najlepsi mistrzowie nożyczek czekali na chętnych, którzy wsparli V edycję akcji społecznej „DAJĘ GŁOWĘ” i ścięli lub podcięli swoje włosy.

Celem akcji była zbiórka funduszy na wsparcie leczenia chorującej na raka Patrycji Dąbrowskiej. Ponadto chodziło o mentalne wsparcie wszystkich chorych na nowotwory oraz o profilaktykę raka. A wszystko to odbyło się w centrum handlowym na Grabiszynku.

Tego dnia przez prawie 9 godzin fryzjerzy cięli, strzygli, golili i zbierali pieniądze na leczenie Patrycji. Mogliśmy zobaczyć zapierające dech w żyłach pokazy akrobatyki sportowej, tricki piłkarskie, wylicytować przedmioty, które najemcy centrum handlowego Tarasy Grabiszyńskie przekazali na aukcję, przejechać się najnowszą Toyotą lub pomalować autko kredkami! Dla Patrycji przyjechali również zmotoryzowani uczestnicy ogólnoświatowej akcji Gentleman’s Distinguished Ride 2017 wzbudzając radość wśród pań i podziw wśród panów. Na koniec Dziewczyny zaśpiewały Dziewczynom. Przejmujący koncert dały kapitalne Marta Kołodziejczyk i Natalia Lubrano.

 

Najważniejsze, że udało nam się wesprzeć chorą na raka Patrycję i zebrać ponad 18 000 zł – serce rosło przy liczeniu datków.

To przedsięwzięcie nie powiodłoby się, gdyby nie ogrom pracy Fundacji Daję Głowę, która jest pomysłodawcą i organizatorem akcji. Taką kwotę udało się zebrać także dzięki ofiarności naszych najemców: Salon Fryzjerski Barbara, Bema Cafe, Pizzeria Il Tramonto, AGDom, PKO Bank Polski, Księgarnie Beta oraz Fitness 24 Seven to firmy, które aktywnie wspierały akcję.

Głównym sponsorem akcji był inwestor Tarasów Grabiszyńskich, firma Womak Holding – deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych.


Miejsca związane z wydarzeniem

71 7851580

Dane kontaktowe

adrian.misiura@womak.pl

Zarządca centrum handlowego

Tarasy Grabiszyńskie

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00-21:00

niedziela – wybrane lokale
10:00-20:00