Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Właściciel gruntu

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” należy do najstarszych we Wrocławiu. Powstała jako trzecia w mieście po Wrocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i po SM „Cichy Kącik”. Powstała z inicjatywy grupy członków założycieli, pracowników Wrocławskiej Fabryki Urządzeń Mechanicznych (obecnie FAT). Zebranie założycielskie odbyło się już w 1959 r.

Tarasy Grabiszyńskie są wspólną inwestycją Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” i Womak Omega, która powstała z myślą o członkach Spółdzielni, a także o mieszkańcach Wrocławia w celu uzupełnienia oferty handlowej oraz stworzenia atrakcyjnego miejsca spotkań i rekreacji.

www.metalowiec.wroclaw.pl

Zarządca

Womak Holding SA stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku już od ponad 18 lat, w której skład wchodzą m.in. spółki Womak Alfa, Womak Omega, Womak Gamma i Womak Lambda. Grupa Womak jest właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce, m.in. w Rzeszowie, Olsztynie i Poznaniu, jednak głównym polem działalności, pozostaje Wrocław. Szeroki portfel nieruchomości zapewnia bogatą ofertę najmu, ze względu na zróżnicowanie obiektów – od 2 do 24 tysięcy m2. Grupa specjalizuje się w realizacji procesów budowy, komercjalizacji i zarządzaniu obiektami handlowymi. Zespół młodych pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju.  Celem grupy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni na miarę oczekiwań klientów oraz zapewnienie bezpiecznych i przewidywalnych relacji biznesowych.

www.womak.pl

Dane kontaktowe

adrian.misiura@womak.pl

Zarządca centrum handlowego

Tarasy Grabiszyńskie

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00-21:00

niedziela – wybrane lokale
10:00-20:00