Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

KREATYWNE TARASY – Ekokreatywni! W Tarasach Grabiszyńskich

To pierwsza i nie ostatnia edycja tego Konkursu!

Data: 9 czerwca

Termin do: 29 maja

Pierwsza edycja Konkursu w Tarasach Grabiszyńskich, nowym centrum handlowym na skrzyżowaniu ulic Hallera i Grabiszyńskiej, odbywać się będzie pod hasłem „Ekokreatywni!”. Celem akcji jest promowanie wśród dzieci i młodzieży zachowań proekologicznych. Chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na świadomych ludzi, którzy dbają o świat, w którym żyją i potrafią czerpać z niego jak najwięcej radości i piękna. Łączymy więc ekologię z niezwykłą kreatywnością w postaci twórczej aktywności, którą będziecie się dzielić w dniu otwarcia naszego centrum handlowo – usługowego. Uwaga – nie będzie łatwo! Zapraszamy odważnych z bliższych i dalszych okolic Wrocławia: Grabiszynek, Oporów, Muchobór Mały i Wielki też!

Jakie zadania czekały naszych uczestników? Konkurs składał się z trzech etapów, w których trzeba było uruchomić swoją wyobraźnię i spryt. Wśród konkurencji znalazły się: budowanie jak najwyższej budowli z surowców wtórnych, odegranie scenki z super-złoczyńcami zagrażającymi naszej planecie i wymyślanie haseł ekologicznych na czas.

Kto wygrał? Najmocniejszymi zawodnikami okazały się EKOKRABY ze Szkoły Podstawowej nr 68 przy ul. Szczęśliwej. Dla młodzieży organizatorzy przeznaczyli plecaki firmy 4F, słuchawki marki JBL oraz bilety do kina, szkoła natomiast otrzymała drukarkę i 15 ryz papieru. Publiczność również nagrodziła swoich faworytów, była to drużyna Kreatywnych Ekologicznych Żbików. Zawodnicy otrzymali w nagrodę słuchawki marki JBL.

Kolejna edycja już w przyszłym roku w nowym centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie.

Tarasy Grabiszyńskie … i jesteś u siebie!


Tarasy Grabiszyńskie

Lokalne centrum handlowe

ul. Grabiszyńska 240
53-235 Wrocław

Dane kontaktowe

tel. 71 343 39 50
aleksandra.garbacz@womak.pl

Zarządca centrum handlowego

Tarasy Grabiszyńskie

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00-21:00

niedziela – wybrane lokale
10:00-20:00