Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Tarasy Grabiszyńskie na Targach Żyj i mieszkaj we Wrocławiu

Już w ten weekend 27 – 28 maja, zapraszamy na Targi Żyj i mieszkaj we Wrocławiu, organizowane przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego częścią jest Womak Holding, zarządca Tarasów Grabiszyńskich.

 

Targi „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz Wrocławia. W tym roku wracają w nowej formie, pod hasłem „ŻYJ DOBRZE!”.

Fajnie jak w Danii – z opowieści o relaksie, sposobie życia i przytulnym otoczeniu Duńczycy zrobili swoją markę handlową, którą jest zafascynowany cały świat. Wynika ona z prostej filozofii życia, która kryje się pod pojęciem hygge, czyli tworzeniem przyjemnego i przytulnego otoczenia wpływającego na nasze dobre samopoczucie.
W myśl idei, która zawładnęła polskim społeczeństwem, promujemy ideę DOBREGO ŻYCIA we Wrocławiu. Czym ono się przejawia? Wygodą, dbałością o szczegóły, pięknem i świadomością. Wrocław, jako miasto przyjazne swoim mieszkańcom, jest idealnym miejscem nie tylko do rozwoju zawodowego, ale przede wszystkim życia i mieszkania. Chcemy pomóc w odkryciu tej radości.

Tegorocznej edycji wydarzenia przyświeca idea budowania i wzmacniania lokalnych społeczności oraz poczucia tożsamości. Są one jednym z najważniejszych katalizatorów wrocławskiej aglomeracji.

Zobacz szczegóły na stronach PZFD –> kliknij tutaj

Tarasy Grabiszyńskie

Lokalne centrum handlowe

ul. Grabiszyńska 240
53-235 Wrocław

Dane kontaktowe

tel. 71 343 39 50
aleksandra.garbacz@womak.pl

Zarządca centrum handlowego

Tarasy Grabiszyńskie

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00-21:00

niedziela – wybrane lokale
10:00-20:00